Číslo položky: 5819
Vyústění potoka
popis: Olej na plátně nalepen na lepence, rozměr 20,5 x 26 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
1 300 Kč
1 300 Kč