Autor nezjištěn
Číslo položky: 5819
Moje sledované obrazy Vyústění potoka
popis: Olej na plátně nalepen na lepence, rozměr 20,5 x 26 cm, rám poškozen
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 300 Kč