Aristofanés .
Číslo položky: 10667
Moje sledované obrazy Lysistraté 1911 - Ilustrace
popis: Aristofanés - ilustrace František Kupka. Bibliofilie, Vydalo nakladatelství Blaizot, Paris 1911, barevné lepty rozměr: 29 x 20 cm, Řečtina. Velmi pěkný stav nesignováno + 2. litoofsety : 26 x 22 cm ilustrace au Beurre II. Religions a La Paix, a 1x ilustrace 31x24 cm Cantique des Cantiques Qui est sur Salomon značeno v tisku.
o autorovi: Aristofanés (asi 448 př. n. l. Athény – asi 385 př. n. l.), byl starořecký dramatik, hlavní představitel antické komedie.
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
60 000 Kč

14.09.2020 19:00