Číslo položky: 15032
Podzimní zátiší
popis: Olej na plátně, rozměr: 79,5 x 60,5 cm. Poškozený rám.
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
3 200 Kč
3 200 Kč
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |