Neznačeno
Důstojnická helma-Uhlan
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 6941
Hůrka Otakar
Letní krajina
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 12031
Cína František - Jelínek
Pohled na hory
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 10315
Hoffmeister Adolf
Hráči karet
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 10042
Jegorov Andrei Afanasievich
Ruská zima
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 5454
Boštík Václav
Rastr 1968 + Žlutý čtverec
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 6641
Ženský akt
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 10562
Augusta Antonín
Říčka s vrbičkami - velký formát
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 8520
Nesignováno .
Červánky v lese
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 10794
Plocek Vilém
Zámek na řece
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 12771