Jarní aukce 2021

Sobotka Ivan
Portréty
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 8 600 Kč
Číslo položky: 12538
Toman Karel
Tetřívci
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 12048
Nejedlý Otakar - okruh
Klášter v Roudnici nad Labem
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 12086
Neznačeno
Hodiny rámové
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 12346
Sedláček Vojtěch
Konvolut 1
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 12525
Sedláček Vojtěch
Konvolut 2
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 12426
Rapin Jan
Dvě dýmky
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 12439
Sedláček Vojtěch
Konvolut 3
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 12527
Štětka Václav
Krávy u řeky
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 12702
Hůrka Otakar
Zimní krajina
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 12032