Podzimní aukce 2017

Nesignováno .
Fauvistický les
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 5625
Netal Josef
Chalupa s Rejsku
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 5518
Autor nezjištěn
Soubor čtyř různých technik
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky: 5639
Autor nezjištěn
Hrad
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 5622
Autor nezjištěn
Pohled na katedrálu
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 5624
Boudová Jana
Říčka s můstkem
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 5572
Ženatá Kamila
2 x litografie - stromy
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 5637
Chudomel Jaroslav
Zimní sad
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 5620
Zeman Karel
Dobro a zlo
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 5607
Kabátová - Táborská Zdena
Křovisko
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 200 Kč
Číslo položky: 5610