Ondreička Karol
Roční období - Podzim
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 10360
Nesignováno .
Snopy v lese
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 13788
Schody na Kampu
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 12336
Nestler-Laux Marie
Ptáčci
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 9248
Matýsek Oskar
Zima na vsi
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 13708
Neumann Emanuel
Březový háj
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 7887
Pitrmann Alois
Zátiší s ovocem
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 9339
Lukášek Alois
Na silnici
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 9837
Značeno
Váza
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 14655
Neznačeno
Sklenice s loveckými motivy
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 14659