Předvánoční aukce 2018

Neznačeno
Kytice s motýli a broukem, 2 kusy
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 7512
Vaner Václav
Podzim u ohníčku
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 7241
Wagner Hans Johann
Pobřeží Dalmácie
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 400 Kč
Číslo položky: 7570
Hlavsa Václav
Žně u Zruče
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 400 Kč
Číslo položky: 7214
Novák Houdek Jiří
Lesní cesta
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky: 6655
Augusta Antonín
Na dvorku
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky: 6687
Charvát František
Mánes
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 7417
Hartman Robert
Dvorek v Milčíně
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 7367
Nesignováno .
Černá madona
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 7568
Šindelář František
Ostrůvky u Korfu
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 7221