Červnová aukce 2021

Otčenášek Jaroslav
Na Korsice
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 13146
Holý Miloslav
Kytice
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 13234
Brázda Pavel
Dobromil a strašidlo
Vyvolávací cena: 13 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 12736
Zmeták Ernest - připsáno
Po poludni
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 12712
Nesignováno .
Španělka s vějířem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 12806
Grimm Jan
Krajina - Litoměřice
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 12 100 Kč
Číslo položky: 12751
Šlenger Karel
Podvečerní krajina
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 12 100 Kč
Číslo položky: 13245
Sigmund Karel Jan
Šárecké údolí v květnu
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 12783
Neznačeno
Kazatel
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 13183
Fiala Josef
Děti u potoka
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 13212