Nesignováno .
Zátiší s ovocem
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 15047
Max František
Domky
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 18264
Greguss Imre
Tatranská krajina
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 10567
Portrét děvčátka s kyticí
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 10568
Kremlička Rudolf
Dívka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 16325
Stainochr Josef
Kupky
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 11237
Kafka Vilém
Jaro
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 7414
Budík Lojza
Krajina s duhou
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 11111
Řehák Antonín
Ohnivý muž nad pokladem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 7334
Hampl Petr
21. století
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 19301