Neprakta Jiří Winter
Amfora
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 11165
Budík Lojza
Podzimní les
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 5929
Dívka se zrcátkem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 14395
Wenig Adolf
Akvarelové kresby 5 kusů 1
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 9084
Stretti - Zamponi Jaromír
Karlův most
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 11041
Domky u řeky
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 18994
Nesignováno .
Poutník v krajině
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 13416
Nesignováno .
Dívka v kroji
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 12834
Loukota Josef
Matka s dítětem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 14700
Balíček Karel
Krajina s křovisky
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 18686