Letní aukce 2019

Němejc Augustin
Žena s květinami
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 15 500 Kč
Číslo položky: 8771
Nesignováno .
Madona
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 15 300 Kč
Číslo položky: 8310
Rolín Viktor
Před bouří
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 8585
Grus Jaroslav
Pohled do údolí - velký formát
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 8661
Novák Vojtěch Václav
Sohodžin - Korea
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 8987
Kuba Ludvík
Kravka s povozem
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 8575
Túry Gyula
Zvěstování
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 8779
Csordák Ludvík - označeno
Krajina s horskou řekou
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 8783
Herstein Adolf Eduard
Dům v krajině
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 8990
Kutlík Cyril
Chlapec s hnízdem
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 8868