Březnová aukce 2022

Míšeňský porcelán
Konvička s talířkem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 14658
Farský K. K.
Zima na Vlašimsku
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 14619
Brom Ladislav
Tři břízky
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 14747
Vaic Josef
Benecko
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 14815
Hübschmann Václav
Po silvestru 2. kresby
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 14181
Značeno a neznačeno
Dvě tanečnice
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 14662
Jankovcová Antonie
Strom
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 14595
Kytice
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 14779
Nesignováno .
Muž v turbanu
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 14681
Sedláček Vojtěch
Koně , Srneček
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 14701