Sulek Svatopluk
Nábřeží
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 7337
O. Blažíček - označeno
Polní kytice
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 19053
Zábranská-Sychrová Jarmila
Seminářská zahrada
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 9454
Autor nezjištěn
Bohaté zátiší
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 10423
Pavlík Václav
Kytice
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 16562
Jeniš Vladimír
Ranní káva V.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 16606
Nesignováno .
Lovecká scéna
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 11312
Liesler Josef
Dívka s ptáky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 14879
Kupka Karel
Středohoří přes Černčice
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 6207
Šmejkal Libor
Po dešti
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 14548