Jarní aukce 2021

Janeček Pardubský Alois
Srpnová krajina
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 12063
Fuchs Alfréd
Mateřství
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 12485
Dostálová Alena
Dvě vázy s květinami
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 12567
Chudomel Jaroslav
Pražské střechy
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 12360
Nesignováno .
Loďky
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 12449
Pohled na Prahu z Petřína
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 12348
Němec Josef
Večer
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 12489
Značeno
Šlechtic s košíkem
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 10950
Sedláček .
Moře
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 12380
Horst Leo
V aleji
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 12349