Březnová aukce 2022

Kužel Vladislav
Lesní potůček
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 14759
Raab Jan
Zátiší s ovocem a nožem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 14680
Modré zátiší s květinami
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 14243
Monogramista
Žena na ochozu
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 14559
Neznačeno
Sklenice s loveckými motivy
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 14659
Značeno
Váza
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 14655
Podzimní les s říčkou
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 14746
Janovský Jan Karel
Třeboňské rybníky
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 14750
Nesignováno .
Kampa
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 14583
Míšeňský porcelán
Šálek s podšálkem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 14661