Březnová aukce 2022

Uprka František
Neščasná vojna
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 14738
Modré zátiší s květinami
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 14243
Raab Jan
Zátiší s ovocem a nožem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 14680
Značeno
Váza
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 14655
Neznačeno
Sklenice s loveckými motivy
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 14659
Nesignováno .
Kampa
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 14583
Podzimní les s říčkou
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 14746
Janovský Jan Karel
Třeboňské rybníky
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 14750
Šmíd Karel
Jihočeský rybník
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 14634
Mísa s ovocem
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 15019