Letní aukce 2022

Štika Jaroslav
Odhalená tanečnice
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 16128
Neznačeno
Panenka II
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 16137
Rodina
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 16160
Homolka Josef
Na Karlově mostě
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 16162
Plíva Jan
Chalupa na podzim
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 15712
Švabinský Max
Umělcova matka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 15710
Švabinský Max
Vlaštovky
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 15784
Procházka s dětmi
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 16015
Nesignováno .
Divoké kachny
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 16051
Kutálek Jan
Mořská panna
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 16178