Zimní aukce 2020

Nesignováno .
Praha v mlžném oparu
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 9738
Jiřincová Ludmila
Dívka s květinovým kloboučkem
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 9877
Plachetnice
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 9882
Dostál Jaroslav zeť Josefa Čapka
Krajina s jezírkem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 9902
Hejna Václav
2 kusy : akvarel a litografie
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 9692
Beneš Vincenc
Národní divadlo
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 9685
Kyzour Milan
Červený květ
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 9879
Vodrážka Jaroslav
Rvačka
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 9686
Monogramista
Žena se džbánem
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 9566
Constable John
Stavení na břehu jezera
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 9494