Zimní aukce 2020
Praha v mlžném oparu
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800
Kč
Číslo položky: 9738
Dívka s květinovým kloboučkem
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 800
Kč
Číslo položky: 9877
Plachetnice
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800
Kč
Číslo položky: 9882
Krajina s jezírkem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800
Kč
Číslo položky: 9902
2 kusy : akvarel a litografie
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700
Kč
Číslo položky: 9692
Národní divadlo
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600
Kč
Číslo položky: 9685
Červený květ
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600
Kč
Číslo položky: 9879
Rvačka
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500
Kč
Číslo položky: 9686
Žena se džbánem
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500
Kč
Číslo položky: 9566
Stavení na břehu jezera
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500
Kč
Číslo položky: 9494