Letní aukce 2021

Nesignováno .
Poutník v krajině
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 13416
Neznačeno
Svatý Florian
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 12971
Václavík Rudolf
Rybník
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky: 13472
Lesní řeka
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky: 13459
Vaic Josef
Dva koně
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky: 13279
Portrét dívky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky: 13511
Horálek Bedřich
Olše u rybníka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 13016
Anonym .
Pravoslavná ikona 7
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 13031
Nesignováno .
Šlechtična s psíkem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 13004
Brousek Karel
Praha
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 13500