Podzimní aukce 2019

Giacometti Alberto
Kráčející muž
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Číslo položky: 9153
Nesignováno .
Barokní zátiší se zeleninou a ptáky
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 29 000 Kč
Číslo položky: 9311
Kalvoda Alois
Na konci vesnice
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 29 000 Kč
Číslo položky: 9216
Jurutka Josef
Zátiší s knihou
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 29 000 Kč
Číslo položky: 9291
Boudin Eugène- označeno
Námořní motiv
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 28 000 Kč
Číslo položky: 9292
Kalvoda Alois
Letní krajina s břízami
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 27 000 Kč
Číslo položky: 9215
Janeček Ota
Ptáček
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 26 000 Kč
Číslo položky: 9235
Skorka Lauko Jan
Vyhnání z vesnice
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 9155
Reynek Bohuslav
Hromnice
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 9057
Panuška Jaroslav
Tulák
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 24 000 Kč
Číslo položky: 9178