Slavíček Zbyněk
Postavy - Velký formát
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 9002
Anderle Jiří
Vzpomínka
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 19370
Boehmová Dagmar
Odložené hračky
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 19373
Hanák Miroslav
Pávi
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 9297
Nesignováno .
Portrét dámy
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 9848
Marvánek Otakar
Hradčany z parku
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 18243
Neznačeno
Hodiny - (altdeutsch)
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 15956
Fiala Josef
Pasačka
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 13668
Augusta Antonín
Kvetoucí alej
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 15288
Brunner Antonín
Svítání nad mořem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 12846