Podzimní aukce 2019

Šimek Jindřich
Rozsutec Malá Fatra
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9441
Burnet Joseph Simon
Pařížská ulice
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9416
Škrabánek František
Želiv
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9197
Pelíšek J. Alexander
Krajina u Zbraslavi
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9012
Škrabánek František
Blaník
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9193
Wenig Adolf
5 kusů Akvarelové kresby
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9085
Neznačeno
Fotografie Zdeňka Milera
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9308
Neznačeno
Fotografie Adolfa Borna
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9309
Mužík Vilém
Kytice
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 9393
Pospíšil Míla
Krajina s rybníkem
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 9459