Kaván František
Snopy
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 41 000 Kč
Číslo položky: 14096
Valter Karel
Krajina u Benetic
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 41 000 Kč
Číslo položky: 10810
Březina Václav
Bříza
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Aktuální cena: 40 000 Kč
Číslo položky: 10987
Gutfreund Otto
Cihláři
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Aktuální cena: 40 000 Kč
Číslo položky: 10213
Schikaneder Jakub
Ranní rozbřesk
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Aktuální cena: 40 000 Kč
Číslo položky: 13889
Beneš Vincenc
Pohled na Novotného lávku
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 47115
Nesignováno .
Holandská Galéra
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 9146
Schikaneder Jakub - označeno
Tulačka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 15012
Bauer Marius Alexander Jacques
Kytice
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 12993
Kirnig Alois
Krajina se splavem
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 6304