Letní aukce 2019

Štembera Otakar
Vrba a člun
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 8655
Stambach L.
Dámy s deštníkem
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 8780
Skála Vít
Lesní interier u Skokov
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 8698
Frolka Antoš
Děvče na louce
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Číslo položky: 8781
Šimák Lev
Rozkvetlá alej
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Číslo položky: 8742
Škrdlík Vojtěch
Dívka ze Slovácka
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Číslo položky: 8578
Janeček Ota
Akt dívky s dlouhými vlasy
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky: 8652
Panuška Jaroslav ml.
Letní krajina
Vyvolávací cena: 3 300 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky: 8865
Neznačeno
Jan Nepomucký
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky: 8239
Nesignováno .
Svítání v lese
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky: 8545