Jarní aukce 2019

Zábranský Adolf
Pes
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 8045
Sedláček Vojtěch
Orba
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 8201
Chloupek
Svatý Martin
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 8100
Autengruber František Jan
Máky
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 8156
Nesignováno .
Dostavník ve vánici a zimní noc
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 8189
Holeček Jaroslav
Kaplička u cesty
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8195
Zikmund František
Krajina s rybníčkem
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 7921
Nesignováno .
Móda 16 - 20 století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8097
Rupp Wilhelm
Dáma v kostkovaných šatech
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8130
Kollman František
Galéra s námořníky
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8168