Velikonoční aukce obrazů 2020

Oliva Viktor
Z vyšší společnosti
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Číslo položky: 9997
Banksy
Opičí parlament
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 10344
Neznačeno
Florián
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 10105
Nesignováno .
Myslivec na lovu
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 9967
Dalí Salvador
Self portrait
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 10343
Kupka František
Le Théatre des marionnettes
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 10300
Borione Bernard Louis
Dívka s loutnou
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 10015
Romantická krajina s rybáři
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 10176
Brenner Nándor Vidai
Dívka s věnečkem
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 9999
Wierer Alois
Procházka po Malé Straně
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Číslo položky: 10089