Walter Schulz Matan
Mystická krajina
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10599
Čapek Josef
Veselý rok
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 15010
Pavlík Václav
Žena a číše
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 15011
Bubeníček Ota
Boží muka
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 18102
Banksy
Dívka s červeným balónkem
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 11147
Nechleba Vratislav
Dáma v křesle
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 18917
Drtikol František
Tři dívky
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 19003
Warhol Andy
Marilyn Monroe
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10992
Nesignováno .
Rámové hodiny
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 5362
Bello João
Vespa
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 16913