Březnová aukce 2022

Špála Václav
Konvalinky ve strakatém džbánečku
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Aktuální cena: 430 000 Kč
Číslo položky: 14269
Born Adolf
Tři veteráni - Akvarel
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Aktuální cena: 360 000 Kč
Číslo položky: 42745
Born Adolf
Jak básníci přicházejí o iluze - Akvarel
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Aktuální cena: 270 000 Kč
Číslo položky: 42755
Kaván František
Motiv z Vítanova u Hlinska
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 120 000 Kč
Číslo položky: 15007
Hudeček Antonín
Rozkvetlá louka na Policku- velký formát
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 100 000 Kč
Číslo položky: 15006
Kirnig Alois
Alpská krajina
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Aktuální cena: 100 000 Kč
Číslo položky: 14236
Lolek Stanislav
Bažanti u lesa
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 44 000 Kč
Číslo položky: 14568
Lehoučka Josef
Tvary
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 43 000 Kč
Číslo položky: 14673
Brožík Václav - připsáno
Rytíři v krčmě
Vyvolávací cena: 17 500 Kč
Aktuální cena: 41 500 Kč
Číslo položky: 14765
Schikaneder Jakub - označeno
Tulačka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 15012