Předvánoční aukce 2017

Písecký Josef (Liška).
Pohled na Dubrovník
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Aktuální cena: 124 000 Kč
Číslo položky: 445749
Holan Karel
Kostel sv. Mikuláše na Malé Straně
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Aktuální cena: 75 000 Kč
Číslo položky: 5692
Špála Václav
Sedící dívka - AKVAREL
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 5721
Jelínek Cína - František
Zimní krajina s chalupou
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 26 000 Kč
Číslo položky: 5696
Fiala Josef
Chlapci na pastvě
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 5699
Lexa Rudolf
Potok
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 5903
Multrus Josef
Portrét ženy s náušnicí
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 5751
Nesignováno .
Portrét muže ve slaměném klobouku
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 5684
Nesignováno .
Kytice - velký formát
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 5752
Lukavský Antonín
Nové střevíce
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 5845