Promano G.
Krajina s vodopádem
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 15680
Langer Karel
Mořský příboj - Veký formát
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 17239
Wiesner Adolf
Žena v bílém šálu
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 9446
Nesignováno .
Dáma na procházce
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 9455
Anderle Jiří
Nahoru a dolu (Perspektiva č. 5)
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 18817
Kars Georges - označeno
Letní den
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 15922
Jiran Robert
Zátiší
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 14822
Ronek Jaroslav
Lokomotiva
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 13963
Černý Václav
Orání pod Velkou Javořinou
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 12381
Horký František
O jednom rybáři
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 14195