Podzimní aukce 2019

Rotter Leonard
2X krajina
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 9357
Kozy na pastvě
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 9207
Laszlo Neogrady - označeno
Zimní les s řekou
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 9390
Nesignováno .
Portrét muže
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 9150
Vik Karel
Hrubá skála 1935
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 9060
Skorka Lauko Jan
Vyhnání z vesnice
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 9155
Bommer Georg
Rozsévač
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 9283
Značeno
Sedící žena
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 9036
Sucharda Stanislav
Vrba z Kytice
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 9069
Mehl Jan
Dívka v sadu
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 9313