Podzimní aukce 2018

Vácha Miroslav
Podzimní krajina
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 7138
Šimůnek Karel
Poloakt - Odaliska
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 6840
Svoboda Jaro
Potok
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 7146
Nesignováno .
Portrét muže
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 7149
Reiter Gustav
Loď u skalnatého pobřeží
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 7056
Navrátil Josef - okruh
Návrh stropní malby
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky: 6916
Novák Houdek Jiří
Most
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky: 6651
Nesignováno .
Město s přístavem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky: 6851
Charvát František
Vesnice u rybníka
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 6939
Neznačeno
Hasičská přilba
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 6943