Červnová aukce 2018

Gantner J. Hans
Horská krajina
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 6461
Frolka Antoš
Dívka v kroji
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 6386
Krasický Marcel
Metař
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 6443
Kavan Jan
Letní večer
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 6380
Nesignováno .
Pasovská Madona
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 6477
Bouda Cyril
Langusty a citron
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 6397
Moravec Alois
Práce na poli
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 6298
Müller Karel
Náměstí s kašnou
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 6323
Holý Miloslav
Krajina
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 6407
Neznačeno
Zrcadlo
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 6339