Zimní aukce obrazů 2018

Mühlbauer Pavel
Soubor 9 PF. 6 x Akvarely + 3 x grafiky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 6035
Chadima Jiří
Rybáři na řece
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 5971
Rothmayer Otto
Návrh číslo 55 - Pracovna sekčního chefa Ebla
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 6076
Nesignováno .
Svaz závodníků veteránů
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 5990
Rothmayer Otto
Návrh - Dámský salon
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 5812
Vaníček J.
Zátiší s bažantem
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 5989
Pavlík Václav
Kytice ve váze
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 5961
Seidl Václav
Podzimní den
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 6047
Voleníková Helena
Něha
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 5998
Sztasko Sandor Alex
Kanadský motiv
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 5995