Nesignováno .
Barokní kytice
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 13991
Přihlásit se
Nesignováno .
Portrét ženy
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 13985
Přihlásit se
Neznačeno
Zámecké zrcadlo
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 13988
Přihlásit se
Neznačeno
Řezaná konzole s girlandou II
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 13990
Přihlásit se
Neznačeno
Řezaná konzole s girlandou I
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 13989
Přihlásit se
Nesignováno .
Psík na polštáři
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 13984
Přihlásit se
Nesignováno .
Sedící dáma
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 13992
Přihlásit se
Nesignováno .
Dívka s jablkem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 13435
Přihlásit se
Autor nezjištěn
Ve společnosti
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Aktuální cena: 80 000 Kč
Číslo položky: 14435
Přihlásit se
Bubeníček Jindřich
Ulička v Klatovech
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 13557
Přihlásit se