Jarní aukce 2022

Kvetoucí louka - velký formát
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 14917
Neznačeno
Lovecký stolek
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 15080
Šimon František Tavík
Bukinisté u Seiny
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 10 600 Kč
Číslo položky: 15091
Jágr Jaromír
Signováno Jaromírem Jágrem
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky: 14855
Janeček Ota
PF 1990
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky: 14927
Šetelík Jaroslav
Z Klamovky
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky: 15066
Zapadlík Václav
Škoda 1102
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 9 900 Kč
Číslo položky: 15112
Novák Houdek Jiří
Zimní krajina ze sedlčanska
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Číslo položky: 15216
Wachsmann Bedřich ml.
Ženský akt
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 14980
Šalamoun Jiří
Zkušební tisk
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Číslo položky: 15448