Červnová aukce 2021

Cihelka Oldřich
Vědma
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 12823
Monogramista
Bělásek
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 13194
Sedláček Vojtěch
Před bouřkou
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 13200
Příhoda Václav
Cairo
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 10 600 Kč
Číslo položky: 12737
Nesignováno .
Dívka v šálu
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky: 12744
Chabera Milan
Před odletem
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky: 12651
Štolovský Josef
Hutníci
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 9 800 Kč
Číslo položky: 12807
Neznačeno
Řezaný rám 1
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Číslo položky: 13203
Plocek Vilém
Zámek na řece
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 12771
Toman Karel
Klementinum
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 9 100 Kč
Číslo položky: 12738