Jarní aukce 2021

Nejedlý Otakar - okruh
Klášter v Roudnici nad Labem
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 12086
Neznačeno
Hodiny rámové
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 12346
Sedláček Vojtěch
Konvolut 1
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 12525
Sedláček Vojtěch
Konvolut 2
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 12426
Rapin Jan
Dvě dýmky
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 12439
Sedláček Vojtěch
Konvolut 3
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 12527
Hůrka Otakar
Zimní krajina
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 12032
Štětka Václav
Krávy u řeky
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 12702
Špála Václav
Žena s ovocem
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 7 400 Kč
Číslo položky: 12404
Grill .
Zimní noc u řeky
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 12365