Zimní aukce 2022

Rapin Jan
Dáma v modrém
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 14381
Neznačeno
Řezaná konzole s girlandou II
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 13990
Apollonas Soben
Jiný svět
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 14304
Apollonas Soben
Mimo shonu
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 14305
Nesignováno .
Dům u řeky
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 14315
Kulhánek Oldřich
Hommage á Albrecht Dürer
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 14476
Panuška Jaroslav
Horská zimní krajina
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Číslo položky: 14108
Šputa Zdeněk
Akt
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 10 100 Kč
Číslo položky: 13987
Hradečný Bohumil
Hlinecký kraj - Vítanov
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 10 100 Kč
Číslo položky: 14380
Adámek Rudolf
Dívka z lyrou
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky: 14167