Nesignováno .
Dívka u lávky
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 5763
Hrubý F.
Jihočeský statek
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 16307
Toman František
Březový háj
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 5806
Vaic Aleša
Divočák
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 10228
Hübschmann Václav
Oficíři 3x
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 15082
Holm S.V.
Mladík s loutnou
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 13587
Nesignováno .
Svatý motiv
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 13980
Autor nezjištěn
Mikulov
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 7273
Pytlák
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 8983
Neznačeno
Šavle s dřevěnou pochvou
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 9755