Velikonoční aukce obrazů 2020

Nečitelně signováno
Zátiší s ananasem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 10206
Mandelová Olga
Kytice
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky: 10064
Beneš Vlastimil
Lávka u chalupy
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 10152
Rendl Karel
Chalupa
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 10001
Trampota Jan - označeno
Zimní vesnice
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Číslo položky: 10331
Bořivoj Žufan
Na zahradě
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 10030
Mezerová Winterová Julie
V sadu
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 10334
Havlík B.
Zimní víska
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 10330
Škrabánek František
Dva snopy v poli
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 9974
Štolovský Zbyněk
Městečko
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 10157