Červnová aukce 2018

Max František
Moře - Rujána
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 6332
Čížková Dagmar
Velká kytice chryzantém - Mánes 1944
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 6426
Kafky nad jezerem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 6381
Nesignováno .
Krajina se splavem
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 6353
Kunc Jaromír
Zimní víska s rybníkem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 6467
Procházka V.
Zimní horská krajina
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Číslo položky: 6331
Jelínek František Antonín
Kytice - měsíčky
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 6355
Liebscher Karel
Náměstí v Přibyslavi
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 6504
Reiter Gustav
Roztocká alej
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6448
Neznačeno
Velký řezaný rám 1
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6295