Schmidt Oskar
Nádvoří Kokořínského hradu
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 11380
Werdefroy Fr.
Zátiší
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 15628
Buben František
Dvě krajiny z Jesenicka
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 8973
Hofman Vlastimil
Pražský hrad
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 10708
Nesignováno .
Kytice
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 15096
Štika Jaroslav
Tanečnice
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 12724
Svoboda Karel
Chlapec a dívka
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 13503
Demel Karel
Ucho a oči
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 14605
Opltová Kateřina
Čas
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 9490
Neznačeno
Pana Marie Svatohorská 1
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 11212