Bibus František
Konvička
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 9400
Přihlásit se
Značeno
Sedící žena
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 9036
Přihlásit se
Neznačeno
Habánský džbán
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 9356
Přihlásit se
Bommer Georg
Rozsévač
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 9283
Přihlásit se
Zrzavý Jan
Dvě loďky
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Aktuální cena: 40 000 Kč
Číslo položky: 9386
Přihlásit se
Zrzavý Jan
Tři loďky
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Aktuální cena: 40 000 Kč
Číslo položky: 9387
Přihlásit se
Sokra Lauko Jan
Vyhnání z vesnice
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 9155
Přihlásit se
Sokra Lauko Jan
Policejní hodina
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 9154
Přihlásit se
Vik Karel
Hrubá skála 1935
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 9060
Přihlásit se
Nesignováno .
Portrét muže
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 9150
Přihlásit se