Jarní aukce 2022

Kuba Ludvík - označeno
Most ve městě
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Číslo položky: 15065
Pavelka Josef
Řeka v krajině - velký formát
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky: 15518
Predil V.A.
Mokřad - velký formát
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 22 000 Kč
Číslo položky: 14875
Nesignováno .
Horská krajina II - velký formát
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 14877
Nesignováno .
Horská krajina I - velký formát
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 14876
Marold Luděk
Dáma v klobouku
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 14921
Kotík Pravoslav
V Přístavu
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 15245
Tavík Šimon František
Bukinisté u Seiny
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 10 600 Kč
Číslo položky: 15091
Brožík Václav - připsáno
Krávy
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 15246
Kvetoucí louka - velký formát
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 14917