Podzimní aukce 2018

Knüpfer Beneš (Benedikt Julius)
Kapucín s knihou
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 7 600 Kč
Číslo položky: 6853
Lejček František Milan
Na lovu
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 7 600 Kč
Číslo položky: 6981
Karel Václav
Čivická alej
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 6961
Gromnickij Pavel Antonovič
Pražské zákoutí 1952
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 6819
Nesignováno .
Pradlena na lávce
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 7071
Šimůnek Jaroslav
Chrám sv. Mikuláše
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Číslo položky: 6992
Skořepa Jiří
Začátek jara v Tišné
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 7129
Dostál Jaroslav
Chalupa v Betlémě
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 7079
Neznačeno
Vojenská důstojnická čáka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 6942
Dostál Jaroslav
Ze Slatiny
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 7073