Jarní aukce 2022

Jágr Jaromír
Signováno Jaromírem Jágrem
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky: 14855
Warhol Andy
2 dolary
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 14909
Pangrác Miroslav
Afrodita
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 14838
Štursa Jan
Melancholické děvče
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 14898
Zatloukal Cyril
Dívka v klasech
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 14900
Zatloukal Cyril
Stojící chlapec
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky: 14901
Jiříkovský Josef
Sedící akt
Vyvolávací cena: 11 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 14837
Amort Vlastimil
Poslední podpis - Bronz
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 15017
Neznačeno
Lovecký stolek
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 15080
Koos Van Der Kaaij
Tři muži
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 14897