Březnová aukce 2022

Brom Ladislav
Tři břízky
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 14747
Kostka .
Kosatce ve váze
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 14694
Nesignováno .
Zasněžená Praha
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 14734
Setkání červené a modré
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 14545
Hübschmann Václav
Po silvestru 2. kresby
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 14181
Jankovcová Antonie
Strom
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 14595
Značeno a neznačeno
Dvě tanečnice
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 14662
Kytice
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 14779
Nesignováno .
Muž v turbanu
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 14681
Jelínek Adolf Alex
Ležící akt
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 14614