Březnová aukce 2022

Nesignováno .
Břízy
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 14679
Myslbek Josef ml.
Starý žebřiňák
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 14141
Myslbek Josef ml.
Rybář a malíř
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 14149
Myslbek Josef ml.
Lesní zákoutí
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 14143
Jankovcová Antonie
Strom
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 14595
Značeno a neznačeno
Dvě tanečnice
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 14662
Kytice
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 14779
Hübschmann Václav
Po silvestru 2. kresby
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 14181
Sedláček Vojtěch
Koně , Srneček
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 14701
Jelínek Adolf Alex
Ležící akt
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 14614