Zimní aukce obrazů 2019

Ernesto Novelli
Svádění
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 7789
Eugene de Blaas
Italské ženy u kašny
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 8039
Nesignováno .
Svatý Josef
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 7753
Hanák Miroslav
V křesle
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 7679
Rabas Václav
Pole
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 7400
Jiran Robert
Dívka s perlami
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 7824
Šebek Jan
Pouť u sv. Antoníčka
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 7755
Neznačeno
Buddha Šákjamuni
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 11 200 Kč
Číslo položky: 7880
Born Adolf
Afrodita vítá Satyra ve svém podniku
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 7898
Hlavsa Oldřich
Pole vlčích máků
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 7776